Okan Buruk'tan transfer hakkında söyledikleri!

Okan Buruk'tan transfer hakkında söyledikleri!

Okan Buruk'tan transfer hakkında söyledikleri!


Süper Lig'in ilk günlerinde deplasmanda Antalyaspor'u 1-0 yenerek Galatasaray'da Teknik Adam Okan Buruk karşılaşmadan sonra basına açıklama yaptı. Okan Buruk, transferle ilgili bilgiler verildi.
Fransalı Gomis'in son dakikada fileleri havalandırmasıyla Süper lig'e 3 puanla lige iyi bir başlangıç yapan Galatasaray 'da Okan Buruk'un karşılaşmasından sonra açıklama yaptı.
Okan Buruk'un açıklama yaptı;
Fransalı Gomis'i öne almak çok iyi oldu
Çok nem var. İki takımda da dinlenmeler dikkatimizi çekti. İki takımda da gitti geldi karşılaşma. Muslera, bizim için çok güzel bir iş ortaya koydu. Maça hakim olduğumuz zamanlar oldu. İkinci yarıda da maç taraf değiştirdi. Gomis'i öne almak çok iyi bir hareket oldu, Seferovic'i arkaya almak cabasu çok güzel sonuçlar verdi.
Muslera Kesin Goller Kurtardı
Her futbolcuya, her zaman ihtiyacımız olacak. Geniş ve kaliteli bir takım kurmayı istiyoruz. 3 puanı alarak taraftarımızın önüne çıkmak bizim için çok önemli. Onları maça davet ediyoruz. Onlarla her zaman 3 puanlar alıp şampiyon olacağız. Muslera kesin goller kurtardı. Oyun çok fazla taraf değiştirdi.
Mertens önde 4 farklı mevkide görev aldı
Yeni futbolcuların desteği olacak. Biz daha iyi bir oyun ortaya çıkaracağız. Daha iyi saha ortamlarında oynayacağız.stadyumtv2.net Takım olarak gelişeceğiz. Lig devam ederken transfer haberleri hakkında kesin bir şey söyleyemem. Elimizdeki futbolculara çok güveniyorum. Mertens önde birkaç farklı pozisyonda görev aldı. Torreira, orta alanın göbeğinde de görev alabilir. Oyun kurucu ve topu rakip sahaya sürmede etkili olacaktır. Gereken verimi geri vereceklerdir. Yeni transferleri de takıma monte edeceğiz. Gelen oyuncuları deneyeceğiz, maça ne denli hazır olduklarını hep beraber birlikte sahada göreceğiz.

×